POKLADŇA DJGT – OTVÁRACIE HODINY od 5.5.2020

Pondelok :    ZATVORENÉ
Utorok:      8:00  – 14:00
Streda:       11:00 – 17:00
Štvrtok:      8:00 – 14:00
Piatok:          ZATVORENÉ

V zmysle platných opatrení je návštevník povinný mať prekryté horné dýchacie cesty, používať dezinfekciu  rúk,  dodržiavať dvojmetrové rozostupy a platí obmedzenie jeden zákazník pri okienku.

Preferujeme, vrátenie vstupného na účet aj pokiaľ ste platili v hotovosti. O vrátenie vstupného  je možné požiadať písomne emailom na: [email protected].  Zároveň je potrebné uviesť číslo rezervácie, meno a IBAN.

Vstupné za neodohraté predstavenia bude DJGT na základe požiadania (mailom, osobne v pokladni) vracať do 30.06.2020. Po tomto termíne nebude možné o vrátenie vstupného žiadať.

Doplňujúce informácie

Na základe  opatrení BBSK, Ústredného krízového štábu  a  Vlády SR súvisiacich so šírením ochorenia COVID – 19, prijalo Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene PREVENTÍVNE OPATRENIA s cieľom spomaliť šírenie nového koronavírusu (COVID-19) a ZRUŠILO VŠETKY plánované predstavenia a podujatia až DO ODVOLANIA

V prípade, že ste platili v hotovosti v pokladni DJGT a prajete si vrátiť vstupné na účet, je možné o takéto vrátenie požiadať písomne mailom na [email protected] . Zároveň je potrebné uviesť číslo rezervácie, scan vstupeniek,  meno a IBAN.

V prípade, že ste vstupenky zakúpili online, je možné o vrátenie vstupného požiadať písomne emailom na: [email protected] .  Zároveň je potrebné uviesť číslo rezervácie, meno a IBAN.

Premiéra Dvaja ubohí Rumuni hovoriaci po poľsky sa prekladá na zatiaľ neurčený náhradný termín. Všetko závisí od vývoja situácie v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami, rozhodnutiami ÚKŠ SR a následne našimi možnosťami a už plánovanými aktivitami na najbližšie mesiace.

Platnosť darčekových poukážok  vydaných pre obdobie do 31.5.2020 sa predlžuje do konca  kalendárneho roka 2020.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať telefonicky na tel. 0905 932 246, alebo emailom:  [email protected]

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie
Prajeme Vám pevné zdravie

Vaše DJGT