Vážení diváci,

na základe doporučení a opatrení BBSK, Ústredného krízového štábu  a  Vlády SR súvisiacich so šírením ochorenia COVID – 19, prijalo Divadlo Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene PREVENTÍVNE OPATRENIA s cieľom spomaliť šírenie nového koronavírusu (COVID-19)

Divadlo J.G.Tajovského vo Zvolene RUŠÍ VŠETKY plánované predstavenia a podujatia až DO ODVOLANIA

Premiéra Dvaja ubohí Rumuni hovoriaci po poľsky sa prekladá na zatiaľ neurčený náhradný termín. Všetko závisí od vývoja situácie v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami, rozhodnutiami ÚKŠ SR a následne našimi možnosťami a už plánovanými aktivitami na najbližšie mesiace.

Pokladňa DJGT bude  z dôvodov prijatých preventívnych protiepidemiologických opatrení ZATVORENÁ do odvolania.
Situácia sa však môže zmeniť a v prípade otvorenia pokladne  Vás budeme informovať na stránke
www.djgt.sk  (https://djgt.sk/novinky/ ), na facebookovom profile DJGT (https://www.facebook.com/djgtzvolen/ ) alebo na telefónnom čísle 045/55 51 222, 0905 932 246

O vrátenie vstupného osobne, bude možné požiadať akonáhle bude pokladňa DJGT otvorená. Vedenie DJGT garantuje každému divákovi, ktorý požiada o vrátenie vstupného za zrušené divadelné predstavenie, že bude jeho požiadavka v primeranej lehote (s ohľadom na rešpektovanie prijatých protiepidemiologických opatrení) vybavená.

V prípade, že ste platili v hotovosti v pokladni DJGT a prajete si vrátiť vstupné na účet, je možné o takéto vrátenie požiadať písomne mailom na [email protected] Zároveň je potrebné uviesť číslo rezervácie, scan vstupeniek,  meno a IBAN.

V prípade, že ste vstupenky zakúpili online, je možné o vrátenie vstupného požiadať písomne emailom na: [email protected].  Zároveň je potrebné uviesť číslo rezervácie, meno a IBAN.

Niektorým divákom bola platba už zaslaná na účet. Nakoľko však pracujeme v obmedzenom režime a nie každý deň sú vaše požiadavky doručené do účtárne DJGT, prosíme Vás o trpezlivosť a pochopenie. Všetky maily, ktoré boli doručené postupne spracovávame a vybavujeme.

Platnosť darčekových poukážok  vydaných pre obdobie do 31.5.2020 sa predlžuje do konca  kalendárneho roka 2020.

V prípade otázok nás môžete kontaktovať telefonicky na tel. 0905 932 246, alebo emailom:  [email protected]

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie
Prajeme Vám pevné zdravie

Vaše DJGT