4stena_04
Predstavenie Postaraj sa! sa hrá v Štúdiu DJGT (voľné sedenie (nečíslované sedadlá) – vyberte si počet vstupeniek).
Predstavenie plánované do Štúdia DJGT sa odohrá v režime KZ (kompletne zaočkovaní). Prosíme Vás, zoberte si na predstavenie aj príslušné potvrdenie. Ďakujeme za pochopenie.

Petr Šabach – Peter Palik – Miro Mihálek: POSTARAJ SA!

Veselé i vážne príhody barového muzikanta na materskej dovolenke.

Chlap na materskej dovolenke – aj tak by sa dal nazvať príbeh barového muzikanta, ktorého žena sa rozhodla budovať si vlastnú kariéru a zverila mu výchovu ich dieťaťa.
Komické, ironické i smutné rozprávanie o živote otca a malého chlapca, ktoré dozaista pozná každý rodič. V monodráme sa predstaví herec Ondřej Daniš a doplnené sú aj piesne v jeho podaní.

Dramatizácia vychádza z knihy kultového českého spisovateľa Petra Šabacha Putování mořského koně z roku 1998, kedy ešte téma oteckov nebola taká frekventovaná, ale autor v nej už vtedy vycítil množstvo impulzov na špecifické humorné postrehy.


PREMIÉRA: 17.12.2021 o 18:30, Štúdio DJGT

OSOBY A OBSADENIE

Ondřej Ondřej Daniš

INSCENAČNÝ TÍM

Preklad Peter Palik
Réžia a výprava Peter Palik
Dramaturgia Uršuľa Turčanová
Hudba Ondřej Daniš

For a better experience, certain features of javascript area required. Currently you either do not have these features, or you do not have them enabled. Despite this, you can still purchase your tickets, using 2 simple steps.

STEP 1: Below, select the type of ticket you wish to purchase, enter the number of tickets you wish to purchase, then click Reserve Tickets.

STEP 2: Finally, once you have successfully Reserved your Tickets, click Proceed to Cart to complete your order.

STEP 1: How many?

Currently, there are 0 tickets available for purchase.