M.Gavran: Všetko o ženách

Svojrázne spracovanie brilantného diela chorvátskeho dramatika Mira Gavrana Vám odhalí všemožné zákutia ženskej duše. V absolventskom predstavení Všetko o ženách sa objavia bežné situácie, ale i nečakané zvraty udalostí zo sveta žien. Rodina, práca, priateľstvo, sklamanie, pretvárka, to je len zlomok  okolností, ktoré formujú vnímanie ženy v spoločnosti. Žena, dcéra, matka, sestra, priateľka, milenka, kolegyňa. Ktorá rola Vám v živote prináša najviac radosti a uspokojenia a ktorú naopak vykonávate nevyhnutne, z povinnosti? Mária Vojtašáková, Nikola Gubánová a Beáta Korčeková Vás neopakovateľným spôsobom presvedčia o tom, že nie všetko je také, aké sa na prvý pohľad zdá.

Absolventské predstavenie Súkromného konzervatória PinkHarmony vo Zvolene
Pedagogické vedie Mgr.art. Mária Olejníková

Pre študentov platí 40% zľava z ceny vstupenky

For a better experience, certain features of javascript area required. Currently you either do not have these features, or you do not have them enabled. Despite this, you can still purchase your tickets, using 2 simple steps.

STEP 1: Below, select the type of ticket you wish to purchase, enter the number of tickets you wish to purchase, then click Reserve Tickets.

STEP 2: Finally, once you have successfully Reserved your Tickets, click Proceed to Cart to complete your order.

STEP 1: How many?

Currently, there are 88 tickets available for purchase.