Vsetky uzasné veci

ZHZ_2023 Všetky úžasné veci - 05/06/2023 (17:00)

05. jún 2023 /pondelok/

17:00 SNG Zámok  Zvolen – kaplnka 


TICHO a spol.

Duncan Macmillan, Jonny Donahoe: VŠETKY ÚŽASNÉ VECI

Monodráma o tom, koľko je na svete úžasných vecí, pre ktoré stojí za to žiť

Všetky úžasné veci v podaní Mira Nogu sú pútavým rozprávaním o živote muža, ktorý vyrástol v tieni opakovaných pokusov o samovraždu svojej mamy. Hovorí nám svoj vlastný príbeh, príbeh milujúceho syna, ktorý sa rozhodol vytvoriť zoznam všetkého úžasného, čo na tomto svete je, aby svojej depresívnej mame dokázal, že každý deň môže objaviť niečo nové, pre čo stojí za to žiť. Podarí sa mu ju presvedčiť? A podarí sa mu o tom presvedčiť samého seba?

Táto dojímavá monodráma, ktorá od čias svojho vzniku vypredáva javiská po celom svete, vznikla ako spolupráca jedného z najvýznamnejších súčasných britských dramatikov Duncana Macmillana (Ľudia, miesta, veci; Pľúca) a komika Jonnyho Donahoea, pre ktorého je táto hra aj jeho osobnou výpoveďou. Netreba však očakávať dušu drásajúcu tragédiu. Práve naopak. Všetky úžasné veci sú plné radosti, smiechu a spontánnosti. Lebo práve to sú tie úžasné veci, pre ktoré sa oplatí žiť.


Dĺžka predstavenia: 90 min. bez prestávky

vstupné : 15 € /zľava neplatí / voľné sedenie

účinkuje: Miro Noga

réžia: Robo Horňák, preklad a dramaturgia: Miroslava Košická, scénografia a grafický dizajn: Jakub Branický

For a better experience, certain features of javascript area required. Currently you either do not have these features, or you do not have them enabled. Despite this, you can still purchase your tickets, using 2 simple steps.

STEP 1: Below, select the type of ticket you wish to purchase, enter the number of tickets you wish to purchase, then click Reserve Tickets.

STEP 2: Finally, once you have successfully Reserved your Tickets, click Proceed to Cart to complete your order.

STEP 1: How many?

Currently, there are 1 tickets available for purchase.