Divadelná kvapka krvi
v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene
18.3.2019

Občianske združenie KLUB PRIATEĽOV DJGT v spolupráci s Divadlom Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene a so Strediskom kultúrno-osvetových činností posádky Zvolen organizuje už 2. ročník podujatia Divadelná kvapka krvi, ktorá sa uskutoční opäť v netradičných priestoroch na darovanie krvi, a to vo foyeri Divadla J. G. Tajovského vo Zvolene (Divadelná 3).

Prvý ročník darovania krvi v divadle bol veľmi úspešný a túto možnosť využilo viac ako päťdesiat darcov z radov zamestnancov i širokej verejnosti. Preto dúfame, že naša Divadelná kvapka krvi bude opäť podujatím, vďaka ktorému priaznivci divadla ako aj verejnosť môžu podporiť ušľachtilý čin, ktorým pomôžu ostatným. Krv je pre život každého z nás životne dôležitá a tak sa každý darca darovaním tejto vzácnej tekutiny stáva pre niekoho jedinečným záchrancom.

Darovanie krvi bude prebiehať dňa 18.3.2019 od 8:00. Počas podujatia sa budú môcť darcovia krvi stretnúť a porozprávať s umeleckými aj neumeleckými zamestnancami DJGT.
Darcovia krvi budú mať, tak ako aj minulý rok, možnosť získať dve vstupenky za cenu jednej v mesiaci apríl na jedno z predstavení DJGT.

Budeme veľmi radi, keď podporíte naše podujatie nielen svojou účasťou ale i informovaním svojich priateľov, rodiny či známych o Divadelnej kvapke krvi v DJGT vo Zvolene.

Ďakujeme.

Ing. Silvia Bábelová
predseda OZ KLUB PRIATEĽOV DJGT