Divadelná kvapka krvi v Divadle Jozefa Gregora Tajovského,

20.3.2023, Zvolen

Už po piatykrát sa k Vám, naše diváčky a diváci ale i široká verejnosť, obraciame s entuziazmom a radosťou, aby sme Vás informovali o blížiacej sa Divadelnej kvapke krvi vo Zvolene, ktorá sa uskutoční 20.marca 2023. Tak ako v predchádzajúcich ročníkoch sa aj tento raz stretneme s Vami, potenciálnymi darcami, v netradičnom priestore pre odber krvi – v hornom foyeri Divadla Jozefa Gregora Tajovského (vstup od Parku Ľ. Štúra – hlavný vchod do divadla). Registrácia darcov krvi bude prebiehať od 8:00 do 10:00.

Počas predchádzajúcich odberov v Divadle J. G. Tajovského darovali krv viac ako 150 dobrovoľní darcovia a veríme, že aj v marci prídete vo veľkom počte darovať krv a možno sa nám spoločne podarí prekonať doterajší rekord v počte darcov. Budeme nesmierne vďační ak prídete a svojim odberom prispejete k záchrane životov.

Keďže dobré zvyky sa patrí udržiavať aj tentokrát potešíme darcov krvi možnosťou získania dvoch vstupeniek za cenu jednej v mesiaci apríl na vybrané predstavenie a k tomu malý darček. Záujemcovia o darovanie krvi budú mať aj jedinečnú príležitosť porozprávať sa v neformálnom prostredí s protagonistami svojich obľúbených inscenácií.
Tešíme sa na Vás v mene členov OZ KLUB PRIATEĽOV DJGT, zamestnancov Divadla J. G. Tajovského a Národnej transfúznej služby z Banskej Bystrice.

Ing. Silvia Bábelová
predsedníčka OZ KLUB PRIATEĽOV DJGT

divadelna kvapka krvi